052-216-7937

התקשר/י עכשיו!

office@psanter.net

כתבו לנו

MAP

שירות בירושלים והסביבה

כיוון פסנתרים

כיוון פסנתרים ירושלים

כיוון פסנתרים ירושלים  באמצעות מכוון פסנתרים בירושלים, הוא לא רק מכוון שיודע להתמצא ברחובותיה וסמטאותיה של ירושלים. בין אם המדובר במכוון פסנתרים שיגיע לשכונת רחביה, קטמון, או המושבה הגרמנית, או לחילופין מכוון פסנתרים בקרית יובל, פסגת זאב או גילה.
מכוון פסנתרים ירושלים יכוון לכם את הפסנתר בדיוק מירבי ובמומחיות כדי שתוכלו להנות מצליל מדוייק מלא ועשיר של הפסנתר שלכם. 

כל כמה זמן מומלץ להזמין כיוון פסנתרים ירושלים?
על מנת להנות מצליל מדוייק לפסנתר שלכם, מומלץ להזמין כיוון פסנתרים לפחות פעם אחת בשנה. מומלץ לוודא שמכוון הפסנתרים שמגיע אליכם הוא מכוון פסנתרים מומחה, אשר זהו תחום עיסוקו הבלעדי.

בנוסף, מומלץ שמכוון הפסנתרים שאתם מזמינים, יהיה בעל ידע מיכני בתיקון תקלות שונות שעלולות להיות בפסנתר, שכן, הפסנתר הוא כלי נגינה מורכב הבנוי ממאות חלקים אותם מכוון הפסנתרים אמור לדעת לתקן ככל שאכן מתעוררות תקלות הדרושות תיקון.
כיצד נוצר הצליל בפסנתר?
הצליל בפסנתר נוצר כתוצאה מפגיעה של הפטיש במיתרי הפסנתר המתוחים על גבי הנבל בפסנתר.
המיתרים בפסנתר מצויים במתח גדול מאוד, כ- 100 ק”ג על כל מיתר, ובסך הכל, עשרות אלפי קילוגרמים של לחץ המצויים על כ – 200  המיתרים השונים בפסנתר. 
למה מומלץ לכוון פסנתר?
המתח על המיתרים בפסנתר נרפה באופן טבעי, בין אם מנגנים בפסנתר ובין אם לא. בנוסף, שינויים במזג האוויר והמעבר בין חום לקור הקיצוני המאפיין את ירושלים, משפיעים גם הם על המתח של מיתרי הפסנתר. כמו כן, הובלה או העברה של הפסנתר ממקום למקום משפיעים על המתח הקיים על המיתרים ועל כיוון הפסנתר.
לכן, ועל מנת לשמור על מתח זה קבוע ככל הניתן, מומלץ להזמין אליכם הביתה מכוון פסנתרים אחת לשנה.
מכוון הפסנתרים מאיר שמואל מעניק שירות בירושלים והסביבה, וישמח לעזור לכם בכיוון מקצועי ומדוייק לפסנתר שלכם.

לתיאום פגישה עם מכוון פסנתרים ירושלים צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים בטופס:

הפסנתר כבר לא נשמע כמו פעם? רוצים להזמין כיוון פסנתרים בירושלים?

השאירו כאן פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם:

הפסנתר מזייף וכבר לא נשמע כמו פעם? מעוניינים לתאם פגישה עם מכוון פסנתרים ירושלים?

השאירו כאן פרטים ואנו ניצור איתכם קשר עוד היום!

כיוון פסנתרים

כיוון פסנתרים ירושלים

כיוון פסנתרים ירושלים | כיוון פסנתרים מדוייק ומקצועי, על מנת להבטיח חווית נגינה מיטבית.

כיוון פסנתרים ירושלים בכלל, וכיוון פסנתרים בפרט הוא אומנות בה מכוון הפסנתרים מותח את מיתרי הפסנתר למתח הנכון, זאת על מנת שצלילי הפסנתר יהיו המדוייקים, והנכונים ביותר לאוזני המנגן והשומעים על מנת להבטיח חוויות נגינה מיטבית בפסנתר.

מה הוא צליל?

הצליל הוא תופעה ייחודית הנקלטת על ידי האוזן, ומיתרגמת על ידי המוח לחוויה של שמיעה. הצליל נמדד בהתאם למספר התנודות של המיתר בשנייה, ונספר ביחידות של הרץ (Hz). מקובל, שצליל ה – “לה” (A) באוקטבה המרכזית של הפסנתר אמור להמצא במתח של 440 הרץ (Hz), כלומר 440 תנודות בשנייה של המיתר. 

מה הוא כיוון פסנתרים ירושלים?
כיוון פסנתרים ירושלים הוא אומנות בה מכוון הפסנתרים מותח 
כל אחד מעשרות המיתרים המתוחים על גבי הפסנתר לתדירות, למתח, הנכון בו הם אמורים להיות. כתוצאה ממתיחה זו של המיתרים, לאחר כיוון הפסנתר, הצליל שמתקבל כתוצאה מנגינה על הפסנתר הוא הצליל הנכון והמדוייק ביותר, בהתאם לתדירות הנכונה של המיתרים, בה הם אמורים להיות. 

ובכמעט חצי מהפסנתר (מהאוקטבה המרכזית וימינה, בצלילים הגבוהים), לכל צליל יש שלושה מיתרים האחראים על הפקת הצליל. בכמעט רבע מהפסנתר (רוב מיתרי הבס האמצעיים) יש שני מיתרים, וברבע נוסף, במיתרי הבס הנמוכים ביותר, יש מיתר אחד בלבד האחראי על הפקת הצליל. 

לאחר כיוון פסנתרים ירושלים, אתם תוכלו להבחין שהצליל של הפסנתר נשמע הרבה יותר טוב, וכן תוכלו להבטיח שאתם נהנים מהצליל המדוייק ביותר שהפסנתר שלכם יכול להפיק, בדיוק כפי שהיצרן שלו תכנן ובנה אותו. כך תוכלו גם להבטיח שהפסנתר מכוון בתדר האבסולוטי, ולנגן ביחד עם כלי נגינה נוספים המכוונים לתדר הקבוע בהתאם לאמת המידה האובייקטיבית.

מתי מומלץ לדאוג לכיוון פסנתרים?
לא רבים יודעים אך כדי להפיק את צלילי הפסנתר, כל אחד ממיתרי הפסנתר העשויים מפלדה, נתונים במתח עצום של כ-100 ק”ג. בסך הכל, המתח הכולל על כ-200 המיתרים המצויים בפסנתר, מסתכם במצטבר לעשרות אלפי קילוגרמים (!) 
על מנת לשמור את המתח על המיתרים בתדירות ובמתח הנכון, כדי שיפיקו את הצלילים הנכונים והמדוייקים ביותר, מומלץ לדאוג לכיוון פסנתרים לפחות פעם אחת בשנה. מוזיקאים ובעלי אוזן רגישה אף מכוונים את הפסנתר שלהם לעיתים תכופות יותר, בהתאם לצורך האישי שלהם.

למה מומלץ לדאוג לכיוון פסנתרים?

באופן מפתיע, מומלץ לתאם כיוון פסנתרים גם אם לא מנגנים בפסנתר. כיוון פסנתרים באופן סדיר אחת לשנה מומלץ, שכן, המתח על המיתרים נרפה באופן טבעי. הסיבות העיקריות לירידת המתח של המיתרים הם כתוצאה משינויים במזג האוויר, חשיפה למקור של חום או קור קיצוני או המצאות הפסנתר בקיר חיצוני, או לאחר הובלה או העברה של הפסנתר ממקום למקום. גורמים אלו ועוד רבים נוספים גורמים לירידה של המתח העצום השורר על המיתרים בפסנתר, ומצריכים כיוון פסנתרים לפחות פעם אחת בשנה, כאמור.

אז..מתי לאחרונה דאגתם לפסנתר שלכם? לכיוון פסנתרים מקצועי ומדוייק צרו איתי קשר עוד היום.

הפסנתר כבר לא נשמע כמו פעם? כנראה שהגיע הזמן לתאם כיוון פסנתרים ירושלים:

השאירו כאן פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם:

הפסנתר מזייף וכבר לא נשמע כמו פעם? מעוניינים לתאם כיוון פסנתרים מדוייק ומקצועי?

השאירו כאן פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן