052-216-7937

התקשר/י עכשיו!

office@psanter.net

כתבו לנו

MAP

שירות בירושלים והסביבה

piano sale

פסנתר יד 2 ירושלים

פסנתר יד 2 ירושלים במצב מצויין, קניית פסנתר יד 2 ירושלים בדרך הבטוחה

לרוב, קניה פסנתר של יד 2, היא תהליך מורכב. המבחר הגדול שנמצא ברשת, והדגמים השונים של פסנתרים שקיימים עשויים לבלבל ולהתיש אתכם בתהליך הקניה. החיפוש אחרי פסנתר יד 2 עשוי להיות מורכב, לגרום לכם לכאבי ראש, בזבוז זמן וכסף, וחשוב מכל: הרצון שלא ליפול בפח, ולקנות פסנתר חסר תקנה – כזה שלא מאפשר שימוש והנאה ממנו. 
לכן, בקנייה של פסנתר יד 2 חשוב להיות מלוויים על ידי איש מקצוע אובייקטיבי מטעמכם, אשר יבטיח שקניית הפסנתר תהייה המיטבית והנכונה ביותר – כדי שתוכלו להנות מהפסנתר בסוף הרכישה. אז מה חשוב לדעת לפני שקונים פסנתר יד 2?
  • תקציב:
לפני קנית פסנתר יד 2 ירושלים, מומלץ לתכנן את התקציב אשר עומד לרשותכם. מחיר פסנתר יד 2 מושפע בין היתר מאיכות הפירמה, וכן מאיכות הצליל והחומרים מהם בנוי הפסנתר. בנוסף, נקבע מחיר הפסנתר בהתחשב במצבו המיכני והכללי של הפסנתר בהתאם להערכתו של מכוון הפסנתרים המלווה אתכם בתהליך הרכישה. בהתאם לתקציב תוכלו לערוך תיאום ציפיות ביחס לסוג הפסנתר אותו אתם מחפשים. לצורך גיבוש התקציב מומלץ לקחת בחשבון עלויות נוספות הכוללות: הובלה, כיוון הפסנתר לאחר ההובלה, ותיקונים שונים שיש לבצע לפסנתר. 
  • התאמת הפסנתר למנגן:

קניית פסנתר בכלל ופסנתר יד 2 בפרט, היא רכישה המותאמת באופן אישי למנגן, אשר עתיד לעשות את רוב השימוש בו. לכן, רצוי שהמנגן יגיע להתרשם באופן אישי מהפסנתר בטרם הקניה. צליל הפסנתר והתחושה של הנגינה הם רכיבים אישיים מאוד, ולכן חשוב שהמנגן יקח חלק פעיל בתהליך הרכישה.
  • בדיקה של חלקי הפסנתר ומצבו המיכני: 
לפני הקנייה יערוך עבורכם מכוון הפסנתרים המלווה אתכם בתהליך קניית הפסנתר בדיקה מקיפה בקשר למצבו המיכני הפנימי של הפסנתר. הבדיקה כוללת בין היתר:
בדיקת תקינות כל הקלידים בפסנתר.
בדיקה של הרכיבים הפנימיים של הפסנתר בינהם: גשרים, תיבת התהודה, נבל, פטישים, מיתרים, מנגנון, ועוד.
מצבו המיכני הכללי של הפסנתר.
שלמות הלבד בפסנתר (הנמצא בחלקים שאינם גלויים לעין).
המצאות מזיקים מסוגים שונים (עש, תולעים) בפסנתר.
תקינות הפעולה המיכנית של מנגנון הפסנתר.
מומלץ שמכוון פסנתרים, אשר בקי ברכיבים הפנימיים של הפסנתר, יבדוק עבורכם את הפסנתר, וזאת קודם לרכישת הפסנתר.
ובנימה אישית…:
לא אחת, אני נתקל בלקוחות אשר איתרו פסנתר זול, או שמציעים להם לקבל פסתר במתנה. הם החליטו לקנות או לקבל אותו מבלי לבדוק אותו קודם וללא עזרת איש מקצוע מתאים. לאחר השקעה כלכלית בקניית הפסנתר וכן בהובלת הפסנתר, כשאני מוזמן לבית שלהם לכוון אותו, הופכת ה”מציאה” הגדולה למפח נפש גדול. זאת כאשר מתברר שעלות התיקונים הנדרשים על מנת להשמיש את הפסנתר הפכו את הקניה ללא כדאית מבחינה כלכלית ושבסכום שנדרש לתקן את הפסנתר, הם יכלו לרכוש פסנתר הרבה יותר טוב…
לחילופין, במקרה הגרוע יותר, כאשר מתברר שהפסנתר הוא חסר תקנה (טוטל-לוס), ומסתבר בדיעבד שהפסנתר לא היה שווה גם את הסכום ששולם עבורו ועבור ההובלה שלו, ושהמתנה הגדולה פה היא בכלל של המוכר, שכן הקונה פינה לו גרוטאה מהבית – על חשבונו… 
 
לכן, מומלץ שלא לקנות פסנתר יד 2 לבד, ומומלץ להיעזר במכוון פסנתרים מומחה לצורך בדיקתו על מנת להבטיח את קניית הפסנתר.
מאיר שמואל, מכוון פסנתרים מומחה ישמח לסייע לכם בתהליך רכישת הפסנתר שלכם. 
אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות ולשמוע על הליווי שאנו מציעים בתהליך קניית פסנתר או על הפסנתרים שיש לנו להציע לכם. הפסנתרים שלנו עברו בדיקה קפדנית ונמכרים כולל חבילת שירות משלימה הכוללת הובלה עד בית הלקוח, כיוון ואחריות בהתאם לתנאי התקנון.

עומדים לפני רכישת פסנתר יד 2? מעוניינים שנלווה אתכם בתהליך? רוצים להתייעץ ללא כל התחייבות?

השאירו כאן פרטים ואנו ניצור איתכם קשר עוד היום!

piano sale

קניית פסנתר יד 2

מבחר פסנתרים חדשים ויד שניה למכירה

קניה של פסנתר יד 2 בירושלים, כמו כל רכישה של פסנתר יד 2 היא תהליך מורכב. המבחר שזועק מכל עבר מבלבל, והפחד לקנות פסנתר זול שבסוף יסתבר כטעות אחת גדולה, הוא מוצדק. שכן, כיום הרבה מהפסנתרים שנמצאים אצל אנשים פרטיים הם מוזנחים ואינם מטופלים. הקניה הזולה שלהם, עלולה להתברר לאחר מכן כיקרה הרבה יותר, לאחר שתיאלצו להשקיע אלפי שקלים בטיפול, השמשה וכיוון שלהם, אחרי שכבר הובלתם אותם אל הבית שלכם. כל זאת כמובן, במקרה בכלל והדבר מתאפשר, ושהפסנתר שקניתם הוא לא גרוטאה, שאינה ניתנת בכלל לשימוש ולתיקון. 

לכן, בכל קנייה של פסנתר יד 2, חשוב שיהיה לצידכם איש מקצוע אשר ילווה אתכם בתהליך הקניה, יסביר לכם אילו פסנתרים כדאי ומומלץ לבדוק, וממה כדאי להימנע ומלהיזהר. בנוסף, מכוון הפסנתרים שלכם יוכל לסייע לכם בבדיקה מיכנית פנימית של הפסנתרים שמצאתם, ולהמליץ אם כדאי בכלל לקנות אותם.

אם שיטוט בבתים של אנשים זרים בשעות הערב בחיפוש אחרי פסנתרים לא נשמע לכם כאפשרות קורצת כל כך, תוכלו לקנות פסנתר יד 2, ישירות מאיתנו. הפסנתרים שאנו מוכרים, מתאימים בעיקר למתחילים. הם נבחרו בקפידה לאחר ביצוע בדיקה מקיפה, ועוברו סדרה של טיפולים על מנת להשמיש אותם ולהביא אותם למצב אופטימלי. 
הפסנתרים שלנו נמכרים עם אפשרות לחבילת שירות משלימה הכוללת: הובלה מקצועית עד לבית הלקוח, כיוון הפסנתר אצלכם בבית, וכן אחריות בהתאם לתנאי התקנון.

בכל מקרה, נדגיש שאין תחליף לביקור ולהתרשמות ישירה מצליל הפסנתר, מהתחושה (מגע) שלו, ומההתאמה של הפסנתר למנגן.
נשמח לארח אתכם באולם התצוגה שלנו, לתיאום ביקור השאירו את פרטיכם כאן:

פסנתר יד2

פסנתר עם עיטורים מיוחדים

פסנתר בלרוס שמור ומטופל, כולל מעמד מיוחד לנגינה לאור נרות.

פסנתר יד 2- 1

פסנתר גבוה במיוחד- לצליל עמוק

פסנתר במצב שמור מאוד ומטופל. מיוחד: בגובה של 130 לצליל עמוק במיוחד.

פסנתר עם צליל ייחודי

פסנתר במצב מצויין, צליל ייחודי, עמוק ומרגיע.

מחפשים פסנתר ולא יודעים איך להתחיל? רוצים לקנות פסנתר בדרך הבטוחה?

השאירו כאן פרטים ואנו ניצור איתכם קשר עוד היום!

דילוג לתוכן